מגביר שמיעה דיסקרטי המשלב טכנולוגיה מתקדמת לסינון רעשים ומחיר שובר שוק הגיע לישראל והוא עשוי לשפר את איכות חייכם..

סיכום: צוות מהנדסים גרמנים עיצבו והשיקו עזר שמיעה מרשים בשם PicoBuds Pro. המכשיר הקטנטן הזה מספק טכנולוגיות כמו שמיעה צלולה, עיצוב כמעט בלתי נראה וחיי סוללה מרשימים במיוחד. PicoBuds Pro הם אחד מעזרי השמיעה הנמכרים ביותר והם עוזרים לאלפי אנשים ברחבי העולם לחוות שמיעה טובה יותר בלי הפרעות. אתם יכולים להשיג את ה PicoBuds Proשלכם ב50% הנחה ומשלוח חינם לכל העולם.

קשה לכם לשמוע כמו שצריך בסביבות רועשות? או לתפוס את המילה האחת הלא ברורה בשיחות שקטות? רוב האנשים מרגישים הרבה בושה סביב הדרדרות השמיעה שלהם, אבל זו בעיה הרבה יותר נפוצה ממה שאתם חושבים.

כיום, בערך שליש (30%) מהמבוגרים מעל גיל 60 חווים ירידה באיכות השמיעה שלהם, מה שגורם גם לירידה באיכות החיים שלהם. התקשורת שלהם עם הסביבה דועכת, וזה לרוב גורם לתסכול רב ובעיות בריאותיות נוספות.

אין ספק שפגיעה בשמיעה, כמו פגיעה בכל חוש אחר, היא בעיה קשה. כמו פציעה או נכות, עלינו לטפל בה בדרך הטובה ביותר כדי להקטין כמה שאפשר את ההשפעה השלילית שלה על חיינו. אחד הפתרונות הטובים ביותר שקיימים קיום, כמובן, הם עזרי שמיעה. אבל, רוב האוכלוסייה בימינו לא יכולים להרשות לעצמם לשלם אלפי שקלים (או עשרות אלפי שקלים) למכשיר הממוצע בשוק.

בשנים האחרונות, חברות רבות ניסו לפתור את הבעיה הזו בעזרת פיתוח של מוצרים שגם מתקדמים מבחינה טכנולוגית וגם לא יקרים מדי לכל מי שרוצים לשפר את איכות החיים שלהם במחיר שפוי יותר ממה שהיה קיים בעבר.

 

על מה אנחנו מדברים?

PicoBuds Pro חשפו את המכשיר האולטימטיבי שקטן יותר, חזק יותר וחכם יותר מרוב האופציות שזמינות כיום בשוק. השילוב המנצח של איכות ומחיר סוף סוף זמינים לרכישה והם יכולים לשפר את איכות החיים שלכם בצורה משמעותית.

הסוד שלהם טמון בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד שבימינו כבר לא צריך לשלם הון בשבילה. יש בהם שבב דיגיטלי שיודע לזהות את ההבדל בין רעשי רקע ורעשים שאנחנו אמורים לשמוע, ובכך לאפשר לשמוע טוב יותר. כל זאת בשילוב חיי הסוללה המרשימים של עד שלושה חודשים בסוללה אחת, מיקרופון מובנה וגם וסת שמע שמאפשר לברור את הווליום.

 

הנה איך הוא נראה:

היתרונות של שימוש בעזר השמיעה PicoBuds Pro?

רוב האנשים מקשרים עזרי שמיעה עם זקנים או חירשים. אבל מספר קבוצות גיל אחרות לובשות עזרי שמע בגלל היתרונות שלהם. חוץ מלאפשר ללובשים לשמוע שיחות, ליהנות ממוזיקה וצלילים אחרים, עזרי שמיעה יכולים לשפר את איכות החיים של הלובש. רשומים מטה חלק מהיתרונות של שימוש ב PicoBuds Pro:

דיסקרטיות מוחלטת – מגבירי השמיעה PicoBuds Pro כמעט בלתי נראים – הטכנולוגיה שלהם מאפשרת ישיבה נוחה בתוך האוזן בצורה שכמעט לא נראית לעין ולאנשים הסובבים אתכם.

שמיעה טובה וצלולה יותר – מחקרים מראים שאנשים שלבשו את עזר השמיעה PicoBuds Pro יכלו לשפר משמעותית את הבנת הנשמע שלהם.

שיפור ביכולת ההבחנה מאילו כיוונים מגיעים קולות – PicoBuds Pro יספקו לכם שמיעה ברורה יותר בשתי האוזניים בצורה מאוזנת ושווה. תשמעו צלילים חדים וצלולים בלי רעשי רקע, מה שמאפשר למוח להבחין ביניהם ולמקם אותם בחלל שבו אתם נמצאים – מה שיכול לשפר את איכות החיים באופן משמעותי.

חיי סוללה ארוכים מאוד – עם עזרי שמיעה רגילים אתם צריכים להטעין את הסוללה לעיתים קרובות. PicoBuds Pro משתמשים במינימום אנרגיה ויכולים לפעול עד 3 חודשים בלי להחליף את הסוללה.

איכות שמיעה גבוהה טובה יותר – PicoBuds Pro מציאות שיפור משמעותי באיכות השמיעה של צלילים, ועוזרות לשמור על יכולות השמיעה בשתי האוזניים לאורך זמן. תרגול ושימוש קבוע של איברי השמיעה בעצם שומר את כל המערכת “בכושר”.

קלים מאוד מנוחים – זקנים רבים משתמשים בעזרי שמיעה כבדים. הם גורמים לאי נוחות באוזניים ומפיקים צלילים מציקים. PicoBuds Pro קלים ומתאימים לכל גדלי האוזניים בלי שום בעיה.

משפרים את מצב הרוח – רוב האנשים שצריכים עזרי שמיעה לא מודעים לזה אבל אחד הסימפטומים הראשונים שמרגישים הם בדידות וריחוק חברתי, מה שיכול להוביל לדיכאון. הלקוחות מדווחים על שיפור במצב הרוח שלהם, רמת האנרגיה וההתלהבות מהחיים, הכול תודות לשימוש בעזר השמיעה הזה.

הגנה מרעשים – שליטה אוטומטית ברמת השמע מגבילה ומגנה על השמיעה, לא צריך לסבול יותר מרעשים חדים ומפתיעים.

למי מיועדים ה Picobuds Pro?

✅ אנשים מעל גיל 50

✅ אם יש לכם בעיה או הגבלה באיכות השמיעה

✅ אם אתם מחפשים פתרון איכותי בלי לשלם אלפי שקלים

✅ אם אתם מחפשים פתרון דיסקרטי ולא בולט

 

Picobuds Pro בקושי נראים לעין בגלל הגודל הקטן שלהם. Picobuds Pro נכנסים בקלות ובנוחות לאוזן שלכם והחלק הנראה לעין היחידי הוא חוט משיכה קטן כדי לשלוף אותם החוצה בקלות.

מה אחרים אומרים על Picobuds Pro…

למה לשלם אלפים על עזרי שמיעה כשאפשר להשיג Picobuds Pro בהרבה פחות? הם עובדים מצויין! אני יותר מ60% חירש באוזן השמאלית שלי ונמאס לי מלבקש מאנשים לחזור על הדברים שלהם שוב ושוב. אמרתי שעבור המחיר שמבקשים זה שווה ניסיון. איזה הבדל הם עושים! מומלץ בחום!

אני צריכה קצת עזרה בלשמוע את הקול העמוק של הבן שלי. השגתי את המגבירים האלה לבדיקה וגיליתי שהם עוזרים לי מאוד! אני יכולה לשמוע אותו מדבר, אפילו כשהוא ממלמל! מתה על זה!

אמא שלי קצת כבדת שמיעה. היא ניסתה אותם בפעם הראשונה אתמול עם קצת עזרה ממני כדי להכניס כמו שצריך לאוזן. אוכל להעריך יותר טוב את קלות השימוש שלהם כשהיא מסוגלת להשתמש בהם בעצמה. באופן כללי הם עוזרים לה לשמוע והיא הפסיקה להגיד “מה?” כל הזמן.

 

כמה עולים Picobuds Pro?

הרי ברור שעם כל הפיצ’רים ש Picobuds Proמציעים יעלו לכם כמה אלפי שקלים נכון? לא בדיוק…

Picobuds Pro נמצאים כרגע במבצע השקה שבא עם 50% הנחה מהמחיר הרגיל בתוספת משלוח חינם לכל העולם. אפשר לרכוש אותם באתר במחיר של 254 שח בלבד במקום ₪ 508.

המבצע הופך את זה לעוד יותר משתלם לקנות אותם בהשוואה למכשירים אחרים שעולים כמה אלפי שקלים.

לחצו כאן לבדוק אם המבצע על Picobuds Pro עדיין בתוקף >>

 

מסקנה: כדי לי להשיג Picobuds Pro?

כן! 100%! יופי אינסופי טמון בצלילים שסובבים אותנו אם רק נעצור לרגע להקשיב. מהלחישות הקלות של הנכד ועד היכולת לשמוע את המנהל בעבודה, צלילים מוסיפים כל כך הרבה לאיכות החיים שלנו. אפשר לעבוד יותר טוב, להיות יעילים יותר, ליהנות מהמוזיקה שנמצאת בחיי היומיום שלנו עם Picobuds Pro.

יתרונות:

  • עיצוב בלתי נראה
  • איכות שמע צלולה וחדה
  • קלים ונוחים
  • חיי סוללה ארוכים
  • הגנה מרעשים גבוהים

חסרונות:

  • זמין רק באתר הספק הרשמי

 

איך משיגים Picobuds Pro?

עכשיו שאתם מודעים לעזר השמע הגאוני הזה, ואם הוא עדיין במלאי, הנה איך משיגים אותו:

  1. אנחנו ממליצים להזמין Picobuds Pro מקוריים מאתר הספק הרשמי כאן.
  2. לבשו אותם ותיהנו סוף סוף משמיעה טובה יותר, ללא הפרעות.

מבצע מיוחד: קבלו 50% הנחה ומשלוח חינם!

לחצו כאן לממש את 50% ההנחה ומשלוח בינלאומי חינם על ה Picobuds Pro שלכם >>>

הערה: Picobuds Pro לא זמינים באתרים אחרים.